Çalışmalarınız için 5 Online Portfolyo Sitesi


697 shares

Yaptığınız çalışmaları güzel bir şekilde sunup tanıtmak işlerinizin devamlılığı için oldukça önemli. Farklı yollar ve yöntemler kullanarak müşterilerinizi ulaşmaya çalışacaksınız.

Kendinize ait çalışmalarınızı sergileye bildiğiniz web sitesi var ise sorun yok, ancak bunu yapamadıysanız ve ücretsiz bir yol arıyorsanız paylaşacağım siteleri bir göz atın derim.

Crevado

Ücretsiz portfolyo oluşturan sitelerden biri olan crevado, temel özellikleri bedava olan bir hesap açmanıza izin veriyor. Daha fazla özellikten yararlanmak isterseniz ücretli hesaplara geçebilirsiniz. Yaptığınız tasarımların satışını da yapabiliyorsunuz.

Behance

Tamamen ücretsiz bir şekilde işlerinizi sunabilirsiniz. En iyi porfolyo sunum sitesi diyebilirim. İşlerinizi istediğiniz gibi yüklemenize hatta sizi yönlendirerek daha iyi nasıl yapabileceğinize yardım dahi ediyor. Tamamen ücretsiz olması büyük avantaj.

Cargo

Hazır tasarım şablonları kullanarak kendi portfolyo sitenizi kurabilirsiniz. Domain sorgulama aracı ile alan adı alıp kullanabilirsiniz.

Coroflot

Şirketlerin işlerinizi de inceleyebileceği portfolyo sunum sitesi. Başvuru yaptıktan sonra tasarımlarınızı yükleyebilir hatta iş teklifleri bile alabilirsiniz.

Adobe Portfolio

Adobe Creative Cloud ile birlikte ücretsiz gelen uygulama ile harika portfolyo sitenizi hızlı ve kolay biçimde hazırlayabilirsiniz.


Like it? Share with your friends!

697 shares

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

What's Your Reaction?

Unuseful Unuseful
0
Unuseful
Useful Useful
0
Useful