Instagram’da İlham Verici Hesaplar


537 shares

Instagram neredeyse her telefon kullanıcısında yüklü sosyal medya uygulaması. Tasarımcı olarak sizde instagramda aktif iseniz takip edip ilham alabileceğiniz yüzlerce hesap bulabilirsiniz. O hesaplardan bazılarını sizlerle paylaşalım. Sizde çalışmalarınızı bir hesap açıp instagram’da sunabilirsiniz hatta bu mecradan müşterileride yakalayabilirsiniz.

Uix.show

Mobil tasarımlara bakmaktan keyif alabileceğiniz bu sayfada size yeni ilhamlar hızlı bir şekilde kafanızda belirecek.

danielsnows

Daniel hem güzel tasarımları yapıyor hemde onları nasıl yapıldığını hızlı bir biçimde videoya alıyor. Faydalı ve ilham verici çalışmaları kaçırmamanızı öneririm.

appithappen

Yine mobil tasarımları üzerine bir çok paylaşıma sahip hesap. İlham almak ve projenizle benzer işlerin nasıl olduğu görmek isterseniz takip edebilirsiniz.

des.w.l.i

İlham verici bir çok tasarıma sahip Andy Dudenko’nun instagram hesabı, sizi sayfada kaybedecek içinizde ki canavar tasarımcıyı ortaya çıkaracaktır.

logoprofessionals

Logo yapımında ilham alabileceğiniz hesap. Bir çok farklı çizimi ve logoyu bir arada bulunduruyor.

1moredesign

Farklı tasarımcıların işlerini bir arada görmek isteyebileceğiniz instagram hesabı, takibe almanızda fayda.

ui.mob

Yine farklı tasarımcıların farklı işlerini bir arada görebileceğiniz hesap. Tasarımcıların sayfalarınada ulaşıp diğer çalışmalarınada göz atabilirsiniz.

uplabsofficial

Farklı tasarımcıların farklı işleri gelsin ilham çıksın ortaya yaratıcılık. Bu hesaplar sizi daha üretken ve güzel çalışmalara teşvik edecektir.

mr.pugo

Renklerin tonlamalarını ve farklı renk kombinasyonlarının paylaşıldığı hesap. Renklerin arasında kaybolmak ve hangi tonları kullanmak istediğinize karar vermek istiyorsanız bu hesabı takip edebilirsiniz.


Like it? Share with your friends!

537 shares

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

What's Your Reaction?

Unuseful Unuseful
0
Unuseful
Useful Useful
0
Useful