Youtube Tasarım Dersleri


437 shares

Youtube’de bir çok tasarım dersi veren kanal var, bu yazı da bu kanallarda en nadide olanları seçmeye çalıştım. Her kanalın farklı bir öğretisi ve alanı var, çizim teknikleri, program teknikleri yeni ve güncel işlerin üstüne bakış açıları gibi. Bu kanallarla tasarımınızı ve bakış açınızı daha fazla geliştireceksiniz.

GalShir

Renkli resimler yaratmayı ve sanatını sosyal medyada paylaşmayı seven dijital bir sanatçı. Tablet çizimleri size oldukça fazla para harcata bilir ve yeteneğinizi keşfetmeye yardımcı olabilir.

Dan Gartman

Varşova merkezli profesyonel bir illüstratör. Mix sanat, dijital sanat ile el yapımı teknikleri derslerinde göstermeyi seviyor. Basit ama etkili işler yapmayı planlıyorsanız göz atın derim.

Gigantic

İllustrasyon ve hareketli grafik derslerini bulabileceğiniz tatlı tatlı çizimlerin olduğu youtube kanalı. Çizim ve karakter oluşturma tekniğiniz zayıfsa iyi bir başlangıç diyebilirim.

Swerve Tutorials

Photoshop ve illustrator çizim dersleri için uğramanız gereken youtube kanalı, bir çok yeni tekniği burada bulabileceksiniz.

Dansky

Adobe XD, Photoshop, Premier ve İllustrasyon derslerini bulabileceğiniz youtube kanalı. Adobe programları ile daha fazla haşır neşir olacaksanız kendinizi geliştire bileceğiniz bir kanal

Angela KaloKairiou

Tablette Çizim dersleri yayınlayan youtube kanalı. Çizim yeteneğinize güveniyorsanız bakmadan geçmeyin derim.

Hakan ertan

Türkçe olarak tasarım dersleri veren youtube kanalı. Tasarım derslerinin yanı sıra tasarımcı olmanın ne demek olduğunu sıkıntıların üstesinden gelmenin yollarını da gösteren, teorik ve pratikte bir çok bilgiyi-tecrübeyi size aktaran kanalda zaman ayırmanızın size kazanç sağlayacağı videolar mevcut.

Tasarımla ilgili yeni fikirler ve teknikler öğrenebileceğiniz youtube kanallarını sizlerle paylaştım, sizinde bildiğiniz ve takip ettiğiniz kanallar var ise yorumlarda bizimle paylaşabilirsiniz.


Like it? Share with your friends!

437 shares

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

What's Your Reaction?

Unuseful Unuseful
0
Unuseful
Useful Useful
0
Useful