Renk Seçimi İçin Yardımcı Siteler


567 shares

Projelerimizde renk seçimleri bizi oldukça zor durumda bırakıyor, hangi rengi hangisiyle eşleştirsek diye bir sürü zaman harcıyoruz, kararsız kalıyoruz işte bu sorununuzu azda olsa giderecek ortak olacak yardımcı siteleri sizlerle paylaşacağım. Karar vermenizi oldukça hızlandıran ve sonuca daha hızlı ayrıca yeni bir ilham gelmesini de sağlayabilir. Aklınızın ucundan geçmeyen renklerin kombinasyonları “acaba olur mu ?” sorusunu sorduracaktır.

khroma.co

Seçeceğiniz 50 renk ile güzel kombinasyonlar, renk geçişleri, renk uyumları gibi işinizi kolaylaştıracak uygulama ile yeni ilhamlar alma yolunda ilerleyeceksiniz.

colorhunt.co

Harika renk paletlerinin bir arada bulunduğu site sizi bir çok uğraştan kurtarıyor. Renk kodlarını kopyalamak da oldukça basit.

culrs.com

Yine güzel renk kombinasyonlarını gerçekleştirebileceğiniz bir kaynak daha. Düzenlenebilir renkler ile hayalinizde ki tasarıma daha da yaklaşacaksınız.

colorleap.app

Yıllara göre renk seçenekleri oldukça hoş, yine işinizi oldukça kolaylaştıracak bir renk oluşturma uygulaması.

gradienthunt.com

Gradient renk kombinasyonları için ideal bir site. Oldukça güzel, renkleri seçmekte zorlanacaksınız.

https://mycolor.space/gradient

Seçtiğiniz renklerin geçişlerini online olarak sayfada anında görmenizi sağlayan web sitesi, renklerin yönünü belirlemenizde oldukça hoş olmuş.

design-seeds.com/blog

Doğal resimlerde ki renkleri gösteren ve oldukça güzel renk kombinasyonları üreten ve paylaşan bir blog.

Renk seçiminde fikirlerinize yeni ufuklar açacak web sitelerini paylaştık, sizinde beğendiğiniz ve kullandığınız siteler var ise yorumlarda belirtiniz.Like it? Share with your friends!

567 shares

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

What's Your Reaction?

Unuseful Unuseful
0
Unuseful
Useful Useful
0
Useful