Ücretsiz İllustrasyon Kaynakları


1 comment, 537 shares

Merhaba bu yazımızda sizlere projelerinizde kullanabileceğiniz güzel, basit ve göze hoş gelen ücretsiz illustrasyon sağlayan siteleri paylaşacağım.

Eğer iyi bir çizim yeteneğine sahip değilseniz veya çok zamanınız yoksa bu ücretsiz çizimler size ilaç gibi geleceğinden eminim. Güncel olarak tasarımcılar sunumlarda ve projelerinde fotoğraf yerine illustrasyonlara daha fazla ağırlık vermeye başladı. Takip ettiğiniz tasarımcıların bu çizimleri nerelerden elde ettiğini görmek ister misiniz.

humaaans.com/

Adından da anlaşalıbileceği gibi insan tasarımlarını bulabileceğiniz bir yer, tasarım kütüphanesiyle birlikte karıştırabilir ve eşleştirebilirsiniz ve bu şekilde binlerce farklı insan çizimi elde edersiniz.

undraw.co/illustrations

Sürekli güncellenen ve tamamen ücretsiz olan svg olarak indirip kullanabileceğiniz en çok kullanılan web sitelerinden biri. Bir çok projede bu çalışmaları görmüşsünüzdür. Renkleri ayarlaya bilimenizde çok hoş.

icons8.com/ouch

Ücretsiz bir şekilde çizemediğiniz vektörleri bu site yardımıyla elde edebilirsiniz. Üst bölümde ki menüden farklı stillerde ki vektörlere göz atabilirsiniz.

absurd.design

Adı üstünde absürt grafikleri ücretsiz bir şekilde indirip kullanabileceğiniz bir site daha.

Yukarda ki web sitelerini sık kullanılanlara eklemeyi unutmayın. Zaman ayırdığınız için teşekkürler.


Like it? Share with your friends!

1 comment, 537 shares

One Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Geri bildirim: SVG Nedir? – Mupsd

What's Your Reaction?

Unuseful Unuseful
0
Unuseful
Useful Useful
0
Useful