Ücretsiz Fotoğraf Sağlayan Siteler


557 shares

Merhaba, bu yazıda sizlere ücretsiz bir şekilde kullanabileceğiniz fotoğraf kaynağı sağlayan web siteleri göz atacağız. Projelerinizde bolca fotoğrafa ihtiyaç duyacaksınız, geçici veya sürekli bu fotoğrafları ya kendi imkanlarınız ile çekmeniz gerek ya da ücretli stock fotoğraf sitelerinde üyelik alabilirsiniz. Bir de bunun yanında bir sürü ücretsiz fotoğraf bulabileceğiniz web siteleri mevcut, bunları yakından inceleyip ihtiyaçlarımızı karşılayıp karşılamadığına bakabiliriz.

Visualhunt.com

350 küsür milyon fotoğrafı ücretsiz bulabileceğiniz site. Oldukça kaliteli bir arşiv.

Unsplash.com

Kullanmaktan zevk aldığım ve en çok kullandığım site. İçersinde oldukça güzel minimal fotoğrafların yanında çok güzel ve paralı fotoğraflarla yarışacak kalitede çalışmalarda mevcut.

pexels.com

Bu web siteside en çok kullanılan ücretsiz fotoğraf sağlayan yerlerden bir tanesi, Oliver Sjöström adlı fotoğrafçıyı takip etmenizi tavsiye ederim. Kendi çektiğiniz fotoğraflarıda siteye yükleyip diğer kullanıcıların ihtiyaçları karşılık verebilirsiniz.

pixabay.com

Yukarıda ki 2 site size yetmedi mi? Alın size  bir tane daha. Bu sitede çok güzel fotoğraflar mevcut ayrıca renk seçimine göre arama yapması da muhteşem bir ayrıntı.

freepng.ru

Ücretsiz png dosyalarını bulabileceğiniz sizi bir çok dekupe işleminden kurtaracak bir web sitesi. Bakalım aradığınız materyali bulabilecek misiniz.

cleanpng.com

Bir üsteki sitede bulamadığınız materyali bir de burada aratın belki şansınız yaver gider. Png görseller işlerimizi oldukça hızlandıracak.

flickr.com

Hala bulamadınız mı bir site daha size. Oldukça spesifik fotoğraflarada sahip bir site.

stockio.com

Son olarak fotoğraf, ikon, font vs bulabileceğiniz hepsini bir arada bulunduran web sitesi, sizi içersinde kaybedecek.


Zaman ayırdığınız için teşekkürler ücretsiz fotoğraf paylaşan benzer siteleri biliyorsanız yorumlarda belirtmeyi unutmayın


Like it? Share with your friends!

557 shares

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

What's Your Reaction?

Unuseful Unuseful
0
Unuseful
Useful Useful
0
Useful